Allerlei

Geselecteerden Finale Ooteman zadel competitie

Dit is een lijst met geselecteerden voor de finale van de Ooteman zadel competitie

De groen gekleurde deelnemers zijn in de genoemde klasse geselecteerd voor de finale

De oranje gekleurde zijn geselecteerd mits er niemand uit de voorgaande klasse promoveert

Rood zijn de mensen met 2 paarden of pony's zijn geselecteerd en het andere paard/pony hebben gekozen of zich hebben afgemeld

Blauwe nummer vooraan geeft aan dat ze zijn aangemeld.

Door die aanmeldingen zijn sommige oranje deelnemers nu groen geworden. 

 

Mochten mensen bij inschrijven promoveren dan plaats ik ze in de volgende klasse in de lijst en worden ze verwijderd uit de lagere klasse.

Het zou dus kunnen zijn dat als je 5de of 6de staat je toch mee mag rijden in de finale.

 

Heb je twijfels over je promoveren? Kijk naar de punten voor je naam en kijk waar je dan een klasse hoger zou uitkomen.

 

 

 

 

 

    ZZ licht  
1 816 Naomi Mak Iefke
2 626 Lisa De Bruin San Siro
       
       
    Z2 paarden  
1 262,83 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini
2 249,85 Elina Broeren Its A Rose
       
       
    Z1 paarden  
1 249,99 Dewi Klomp Amigo
2 241,47 Zenna Kreft Google me m
3 236,99 Fabriella Walgering Handsfree DS
4 235,6 Madelon Saraber Elmundo
5 229,26 Bronte Eeken Femke v.d. Vrijheid
6 221,61 Merel Tenhage Don Diëgo
7 178,38 Monique Buur Zafier
8 vrijw Earline Ridder Fellow
       
       
    M2  
1 743 Sorena Klaassen Gideon
2 739 Romy Diemeer Bo
3 701,5 Phine Konijn Mexx Ursae Majoris
4 695,5 Nikki Taal Corvino V
       
       
    M1 paarden  
1 818,5 Carlijn De Boer Judith Camelot
2 747 Sophie Leijdekker Bob van Nassau
3 746 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII
4 732 Ashley Hos HerbstSymphonie
5 715 Bodien Koopman Bink
6 714,5 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens
7 707 Melvin lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve
8 551,5 Agnes Bak Henderson
       
       
    L2 paarden  
1 822,5 Elly Olivier Jilenar VDH
2 774,5 Sanne Horich Sjors
3 766 Senna Horich Liberty
4 762 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M
5 739 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic
6 735 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo
7 705,5 Annemiek De Vries Fieke
       
       
    L1 paarden  
1 B 808 Jessica Groot Amigo
1 791 Sabine Riezebos Kapache - V
2 772,5 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh
3 770,5 Dewi Klomp Kunta Kinte
4 764,5 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly
5 742,5 Denise Buijsman Zalinero
6 741 Eline Jongsma Hermes Maurits
7 739,5 Marcella Hoogendoorn Barqa
8 737 Megan Hiemstra Don Incredible van de Schermeer's Hof
9 736,5 Lia Smit Metta
10 727,5 Susanne Klinkhamer Ice Polo
11 712 Dorien Leeuw Volumia
       
       
    B paarden  
2 761 Danique Broekema Bailey
3 754,5 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl
4 744 Naline Eekhoudt Spirit
5 743,5 Suze Berkhout Asilbo
6 729,5 Yamilla Hin Fresco
7 727 Cheyenne Zijp Nevada
8 706,5 Tjitske Bakker Zafhari B

Tussenstand Ooteman Zadel Competitie

De tussenstand na 3 wedstrijden

 

  Klasse B    
1 Jessica Groot Amigo Aron Van De Haflingerborg
2 Sabine Riezebos Kapache - V  
3 Danique Broekema Bailey  
4 Suze Berkhout Asilbo Silverstone
5 Naline Eekhoudt Spirit Lorenzo
       
6 Hailey Van der Weide Kantje's Doren Manfred
7 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl Kantje's Toy Boy
9 Joke Van Westerop Juvenalis Poem Kl Desperado
9 Margriet Schouten - Duyn Happynesz Amazing Star
10 Kiki Zaghdoudi Koningin pip Rhydyfelin Star Maker
11 Denise Buijsman Zalinero Zodiak
12 Merel Lakeman Sproet SPW  
13 Cheyenne Zijp Nevada Vader Onbekend
14 Denny Reede Prima Donna Florencio
15 Danny Van der Vuurst Everlasting Daylight Charming Daylight
16 Babette Boom Ready Fredie Go Onbekend
17 Roos Bakker Neo --
18 Tjitske Bakker Zafhari B Zalinero Bakker
19 Yamilla Hin Fresco Realejo III
20 Sterre Bakker Billy Bloem Unieko
21 Pam Boer Yasmin Vader Onbekend
22 Coco Lohstro Yethel Lady's Darling Boy
23 Selina Kroon Cayenne Vader Onbekend
       
  Klasse L1    
1 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh Kimberley
2 Dewi Klomp Kunta Kinte Glock's gironn
3 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly Oosterbroek Francois
4 Marcella Hoogendoorn Barqa Krack C
5 Lia Smit Metta Tsjalle 454
6 Eline Jongsma Hermes Maurits Ritse 322
7 Dorien Leeuw Volumia Hattrick
       
8 Priscilla de Wildt Dieuwke fan Lutke Peinjum Jerke 434
9 Cira Bakker Bloem Onbekend
10 Sari Weller Zara --
11 Suzanne van Luit Cantate bw Canto
12 Tahine Villa Rikkers Billy Ty´r Capel Midas
13 Stephanie Voorsluijs - van Vuren Jewel  
14 Susanne Klinkhamer Ice Polo Jazz
15 Britt Elling Xipper Vader Onbekend
16 Celena Kok Jessie V Vittorio
17 Ilse Sinnige Carloss Radisson
18 Megan Hiemstra Don Incredible van de Schermeer's Hof Don Carino Du Bois
19 Roos Munster Hijker Forest Diana Diogenes Kay
20 Corine Tiest Jack Vader Onbekend
21 Soraya Kok Happy dancer Dancing Hit
22 Larissa Nederkoorn King Onyx v.d. Ponderosahoeve King Stayerhof's Jango
       
  klasse L2    
1 Senna Horich Liberty --
2 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII Onbekend
3 Sanne Horich Sjors Synod Prophet
4 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic Lamento
5 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo First Stayerhof's Ramzi H
       
6 Elly Olivier Jilenar VDH Bordeaux
7 Petra Logger - Beers J'Adore Sir Donnerhall
8 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kahlua.J.N. Freeman VDL
9 Yvonne Schoo Stormchaser Sambezi
10 Jessica Beemsterboer EQ Couture's Hannastrde
11 Linda Hollander Jalista V Negro
12 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M Grenoble
13 Lysanna Grootendorst Tom M Tije 401
14 Kirsten Keet King De Niro De Niro
15 David Van Dijk Sijote AM Nao Antonio Moreta
16 Dionne Korringa Wbs Amarilla Silverstone
17 Annemiek De Vries Fieke Zizi Top
18 Yara Snoek Damiro Tuschinski
19 Tamara Abrahams Jacatra'S Roos Everdale
       
  klasse M1    
1 Sophie Leijdekker Bob van Nassau Willem Van Nassau
2 Ashley Hos HerbstSymphonie Insterburg
3 Bodien Koopman Bink Oosterbroek Francois
4 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens Jerke 434
5 Melvin lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve Saros Van 't Gestelhof
6 Agnes Bak Henderson Charmeur
       
7 Carlijn De Boer Judith Camelot Everdale
8 Danique Gregory Il Sole Metall
9 Iris Fontaine Caballito Solitair
10 Brigit Bing Salinero --
11 Merel Vreeswijk Cojac Orlando
12 Gerard Barendregt Hoi marilla s.d.m. Voice
13 Linda Lucas Pacific --
14 Sydney Burger Mika van de Mikke Bloklands Hoeve's Mr. Silvano
15 Hester Kuijpers She's A Dancer --
16 Phaedra Smit Vico JB Mermus R
17 Marlien Heijnis Miss Marble Vader Onbekend
19 Maud Baltus Guapa d' Zorro Vader Onbekend
19 Lisanne Kaagman Eline Edward van Embassy
20 Ilona Koopman - Holtjer Horsepower's hilfiger Metall
21 Ilse Over Hoezo van het Beukerslaantje Wielgerma's Nelson
22 Ilse Vijn Luxes --
23 Amber de Boer Google Chello Ill VDL
       
  klasse M2    
1 Sorena Klaassen Gideon Victory
2 Nikki Taal Corvino V Datil VII
       
4 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel Samba Boy
4 Matthijs Bink Eraira Jazz
5 Marloes Appelman Hivano Cupido
6 Saskia Van Kampen - De Visser Saba's Heathcliff Westpoint
7 Aafke Praat Noir Dries 421
8 Romy Diemeer Bo Dries 421
10 Dominique Kager Wieni K Orame
10 Berber Stilma Pcd Vialli Ronaldo
11 Mette Schoon Carlo de Verano Skipidy Bar Jack
12 Tara den Hartog PrimeVal Kossack Stival
13 Fabriella Walgering Handsfree DS Chagall D&r
14 Phine Konijn Mexx Ursae Majoris Winston Van De Broenenberg
15 Manon Jansen Attila Karandasj
       
  klasse Z1    
1 Zenna Kreft Google me m Versace Of Esbi
2 Bronte Eeken Femke v.d. Vrijheid Anne 340
3 Monique Buur Zafier Skydancer
       
4 Dewi Klomp Amigo Aron Van De Haflingerborg
5 Marie-Anne Den Drijver Nando Jth De Goede Ree's Metall
6 Merel Groen Favor Altena Oscar
7 Denise Hulsebos Iceman Wynton
9 Jacoline Beets Denver Spielberg
9 Dewi Klomp Amigo Aron Van De Haflingerborg
10 Robbin Broekman Quando  
11 Madelon Saraber Elmundo QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
12 Margit Haitsma Hello Hello Voice
13 Dionne Van Twisk Cariana Unaniem
14 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel Samba Boy
15 Zoë van de Klashorst Davina SPW Vaillant
16 Demi Luijting Sophie Castenraijseweg's Mister Larson
17 Yasmin Kalkhuis - Koopman Massive Illusion  
18 Claudia Van den Brink Nyske Fan 't Hoogeland Gjalt 426
19 Lisa Geelen Kadanz Klein Roderijs Cocktail
20 Sandra Nelemans Zizo Rousseau
21 Merel Tenhage Don Diëgo Don Enamorado
22 Larissa Nederkoorn Casanova Sandreo
23 Gerda Lansen HDP Rhodante  
24 Chantal Dros Indian summer Negro
25 Earline Ridder Fellow Wynton
       
  klasse Z2    
1 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini Leuns Veld's Lord
2 Elina Broeren Its A Rose Chippendale
       
3 Nikki Van der Waals Vivaldi OO Seven
4 Bianca Van Gaalen - Folkertsma Hindro Hit Sandro Hit
5 Linda Cruyff Qlincy's Viaronette Krack C
6 Sita Hopman Demaggio Brouwershaven's Diamond Hit
7 Ilona Bien Sweet Lysander Samico
8 Rona Van Klaveren HvK Farrow van de Kemphoeve Apache
9 Celine Pauw Ybora Lestor
10 Peter De Vries Team Qlincy's First Man Lucky Boy
11 Romy De Boer Dios Oscar
12 Nadine Pool Tamelio Amelio
13 Jeanine De Vries Casanova Tuschinski
       
  klasse ZZ licht    
1 Sanne De Vries Davidson Harley Vdl
       
2 Valentijn Van Weering VarioHippiQue's Sir Hudson Sir Fashion
3 Evelijn Van den Bogaard Center C Sorento
4 Naomi Mak Iefke --
5 Laura Ursem Dario Dance Trance Welt Hit II
6 Lida Nederkoorn - Blaauw Casanova Sandreo
7 Lisa De Bruin San Siro San Amour

Tussenstand Ooteman Zadel Competitie

De stand na 2 wedstrijden.

 

De combinaties in het groen hebben al voldaan aan de selectie voorwaarden.

 

  Klasse B  
1 Sabine Riezebos Kapache - V
2 Danique Broekema Bailey
3 Naline Eekhoudt Spirit
     
4 Jessica Groot Amigo
5 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl
6 Margriet Schouten - Duyn Happynesz
7 Kiki Zaghdoudi Koningin pip
8 Denise Buijsman Zalinero
9 Suze Berkhout Asilbo
10 Merel Lakeman Sproet SPW
11 Cheyenne Zijp Nevada
12 Danny Van der Vuurst Everlasting Daylight
13 Roos Bakker Neo
14 Tjitske Bakker Zafhari B
15 Yamilla Hin Fresco
16 Sterre Bakker Billy Bloem
17 Pam Boer Yasmin
     
     
  Klasse L1  
1 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh
2 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly
3 Marcella Hoogendoorn Barqa
4 Eline Jongsma Hermes Maurits
5 Dorien Leeuw Volumia
     
6 Cira Bakker Bloem
7 Sari Weller Zara
8 Dewi Klomp Kunta Kinte
9 Britt Elling Xipper
10 Ilse Sinnige Carloss
11 Lia Smit Metta
12 Soraya Kok Happy dancer
     
     
  Klasse L2  
1 Senna Horich Liberty
2 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII
3 Sanne Horich Sjors
4 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic
5 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo
6 Melvin lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve
     
7 Petra Logger - Beers J'Adore
8 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kahlua.J.N.
9 Yvonne Schoo Stormchaser
10 Jessica Beemsterboer EQ Couture's Hannastrde
11 Linda Hollander Jalista V
12 Ashley Hos HerbstSymphonie
13 Sophie Leijdekker Bob van Nassau
14 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M
15 Lysanna Grootendorst Tom M
16 Kirsten Keet King De Niro
17 David Van Dijk Sijote AM
18 Annemiek De Vries Fieke
19 Yara Snoek Damiro
20 Tamara Abrahams Jacatra'S Roos
     
     
  Klasse M1  
1 Bodien Koopman Bink
2 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens
3 Agnes Bak Henderson
     
4 Carlijn De Boer Judith Camelot
5 Danique Gregory Il Sole
6 Iris Fontaine Caballito
7 Brigit Bing Salinero
8 Gerard Barendregt Hoi marilla s.d.m.
9 Linda Lucas Pacific
10 Sydney Burger Mika van de Mikke
11 Ashley Hos HerbstSymphonie
12 Phaedra Smit Vico JB
13 Marlien Heijnis Miss Marble
14 Lisanne Kaagman Eline
15 Ilona Koopman - Holtjer Horsepower's hilfiger
16 Ilse Vijn Luxes
17 Amber de Boer Google
     
     
  Klasse M2  
1 Sorena Klaassen Gideon
2 Nikki Taal Corvino V
     
3 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel
4 Matthijs Bink Eraira
5 Saskia Van Kampen - De Visser Saba's Heathcliff
6 Aafke Praat Noir
7 Romy Diemeer Bo
8 Berber Stilma Pcd Vialli
9 Dominique Kager Wieni K
10 Mette Schoon Carlo de Verano
11 Tara den Hartog PrimeVal Kossack
12 Fabriella Walgering Handsfree DS
     
     
  Klasse Z1  
1 Elina Broeren Its A Rose
     
2 Marie-Anne Den Drijver Nando Jth
3 Denise Hulsebos Iceman
4 Dewi Klomp Amigo
5 Jacoline Beets Denver
6 Zenna Kreft Google me m
7 Robbin Broekman Quando
8 Margit Haitsma Hello Hello
9 Dionne Van Twisk Cariana
10 Monique Buur Zafier
11 Zoë van de Klashorst Davina SPW
12 Bronte Eeken Femke v.d. Vrijheid
13 Demi Luijting Sophie
14 Yasmin Kalkhuis - Koopman Massive Illusion
15 Claudia Van den Brink Nyske Fan 't Hoogeland
16 Sandra Nelemans Zizo
17 Larissa Nederkoorn Casanova
18 Gerda Lansen HDP Rhodante
19 Chantal Dros Indian summer
20 Earline Ridder Fellow
     
     
  Klasse Z2  
1 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini
     
2 Nikki Van der Waals Vivaldi
3 Sita Hopman Demaggio
4 Ilona Bien Sweet Lysander
5 Rona Van Klaveren HvK Farrow van de Kemphoeve
6 Peter De Vries Team Qlincy's First Man
7 Romy De Boer Dios
8 Nadine Pool Tamelio
9 Jeanine De Vries Casanova
     
     
  Klasse ZZ licht  
1 Sanne De Vries Davidson
2 Evelijn Van den Bogaard Center C
3 Lisa De Bruin San Siro

Tussenstand Ooteman Zadel Competitie

De 'tussenstand' na 1 wedstrijd.

 

Uiteindelijk zegt dit natuurlijk nog helemaal niets.

 

  B  
1 Sabine Riezebos Kapache - V
2 Anouk Kraaij Orchid's Luckey Girl
3 Eline Jongsma Hermes Maurits
4 Danique Broekema Bailey
5 Margriet Schouten - Duyn Happynesz
6 Kiki Zaghdoudi Koningin pip
7 Suze Berkhout Asilbo
8 Naline Eekhoudt Spirit
9 Cheyenne Zijp Nevada
     
     
  L1  
1 Jonna Koopman De Rheezerhoeks Lilly
2 Senna Horich Liberty
3 Kiara Leek Brummerhoeve's Magic
4 Nikki Huiberts Horse Hotel Holland's Bo
5 Cira Bakker Bloem
6 Dewi Klomp Kunta Kinte
7 Eveline Sijbrands - Koning Vladymir Vdh
8 Sylvia Stubbe Heartbeat wd
9 Marcella Hoogendoorn Barqa
10 Dorien Leeuw Volumia
11 Melvin Lal Roy Erolina Vd Tojope Hoeve
12 Ilse Sinnige Carloss
13 Lia Smit Metta
14 Soraya Kok Happy dancer
     
     
  L2  
1 Sanne Horich Sjors
2 Yvonne Schoo Stormchaser
3 Jessica Beemsterboer EQ Couture's Hannastrde
4 Ashley Hos HerbstSymphonie
6 Yasmin Kalkhuis - Koopman Kensington M
6 Bo - ann Grevelt Tizon XL VII
7 Lysanna Grootendorst Tom M
8 Kirsten Keet King De Niro
9 David Van Dijk Sijote AM
10 Tamara Abrahams Jacatra'S Roos
     
     
  M1  
1 Carlijn De Boer Judith Camelot
2 Danique Gregory Il Sole
3 Brigit Bing Salinero
4 Linda Lucas Pacific
5 Gerard Barendregt Hoi marilla s.d.m.
6 Bodien Koopman Bink
7 Joyce Van Dam Benthe Fan Twillens
8 Marlien Heijnis Miss Marble
9 Lisanne Kaagman Eline
10 Ilona Koopman - Holtjer Horsepower's hilfiger
11 Ilse Vijn Luxes
12 Agnes Bak Henderson
     
     
  M2  
1 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel
2 Sorena Klaassen Gideon
3 Berber Stilma Pcd Vialli
4 Fabriella Walgering Handsfree DS
5 Tara den Hartog PrimeVal Kossack
6 Nikki Taal Corvino V
     
     
  Z1  
1 Elina Broeren Its A Rose
2 Denise Hulsebos Iceman
4 Dewi Klomp Amigo
4 Jacoline Beets Denver
5 Margit Haitsma Hello Hello
6 Dionne Van Twisk Cariana
7 Monique Buur Zafier
8 Zoë van de Klashorst Davina SPW
9 Claudia Van den Brink Nyske Fan 't Hoogeland
10 Sandra Nelemans Zizo
11 Gerda Lansen HDP Rhodante
     
     
  Z2  
1 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini
2 Romy De Boer Dios
3 Nadine Pool Tamelio
     
     
   ZZ licht  
1 Evelijn Van den Bogaard Center C
2 Sanne De Vries Davidson
3 Lisa De Bruin San Siro