Startlijsten & uitslagen!

Voorlopige startlijst

Kür op muziek 28 september 2019

 

Voorlopige startlijst

Overige informatie volgt nog

 

LET OP!!

26 september na 20 uur volgt de definitieve startlijst.

 

Ben je deelnemer?

Hou je mail in de gaten

Er volgt een mail met informatie

 

 

  Voorlopige startlijst 28 september 2019  
       
  Kür op muziek    
       
  Z1 pony's    
15:00 Kyra Roos Eikenhorst's Maribel Samba Boy
15:10 Mette Schoon Carlo de Verano Skipidy Bar Jack
       
  Z2 pony's    
15:20 Megan Hiemstra Brouwershaven's Peligrini Leuns Veld's Lord
15:30 Sita Hopman Demaggio Brouwershaven's Diamond Hit
       
  Z1 paarden    
15:40 Samara van der Eerden Iris-Maestro van de Gathe Everdale
15:50 Bronte Eeken Femke V.d. Vrijheid Anne 340
16:00 Zenna Kreft Google me m Versace Of Esbi
       
16:10 pauze     
       
  Z1 paarden    
16:20 Dewi Klomp Amigo van 't Portje Aron Van De Haflingerborg
16:30 Fabriella Walgering Handsfree DS Chagall D&r
16:40 Gerda Lansen Dijkmans Faendy Oscar
       
  ZZ licht    
16:50 Margot Kostelijk Grand cru kf Jazz
       
  Junioren    
17:00 Estelle Knook Zecchino Krack C
       
  Z2 paarden    
17:10 Merel Groen Favor Altena Oscar
17:20 Conchita Nat - Teijmant Wesley WESLEY
       
17:30 pauze     
       
  Z2 paarden    
17:40 Saskia Van Kampen - Visser Saba's Heathcliff Westpoint
17:50 Peter De Vries Team Qlincy's First Man Lucky Boy
18:00 Chantal Brandon Gently E Charmeur
       
  ZZ licht    
18:10 Valentijn Van Weering VarioHippiQue's Sir Hudson Sir Fashion
18:20 Steve Van der Woude Freedom Apache
18:30 Margot Kostelijk Here i am Krack C
       
18:40 pauze    
       
  ZZ zwaar    
18:50 Jennifer Sekreve Hitmaker Wynton
19:00 Michelle Eveleens Glamouraline Johnson
19:10 Naomi Verkouteren Asterix Montecristo
19:20 Cindy Feld Guitar Hero DCF Uphill
19:30 Dewi Klomp Delinosa VDL Wittinger
19:40 Elly Olivier Evidante Vdh Jazz
       
  Lichte Tour    
19:50 Marielle van der Kooij Calvin K Veron
20:00 Tessa Koning Cote D'or Tuschinski
       
20:10 pauze     
       
  Lichte Tour    
20:20 Nicole Hoogduin VarioHippiQue's Sir John Sir Donnerhall
20:30 Steve Van der Woude Faril Lucky Boy
20:40 Cindy Feld Guitar Hero DCF Uphill
20:50 Jennifer Sekreve Ferrero Rhodium
       
  Zware Tour    
21:00 Shanda De Boer Eastend's Allstar Tuschinski
21:10 Monique Hulsbosch - Pisart Winston Rousseau
21:20 Melanie Mouthaan Varnoldi Stravinsky